BOSCH GTS 254 0 601 B45 000

TOP 4 v kategorii Stolní pily

BOSCH GTS 254 0 601 B45 000

Stolní pila Bosch GTS 254 Výkonná stolní pila s velkou kapacitou řezání Ideální volba, když potřebujete výkonné a přesné řezání Kapacita pro podélné řezy 545 mm, hloubka řezu...
6 189 Kč
Garantovaný nákup z KAMODY.CZ

Skladem • 1 varianta349 Kč65 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka49 Kč98 % • 15 736 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek89 Kč94 % • 4 216 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek89 Kč93 % • 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 5 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 1 423 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 7 306 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč88 % • 792 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč100 % • 1 733 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Typ pily
24.4 kg
Regulace výkonu

objednavka i dodane zbozi nema chybu

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že se Vám naše stolní pila Bosch GTS 254 líbí a že jste s ní spokojen. Přejeme Vám, aby nadále splňovala všechna Vaše očekávání.

Splnil mé očekávání.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám naše stolní pila Bosch GTS 254 Professional líbí a že splnila Vaše očekávání.

• Dobrý kup a poměr cena/kvalita to odpovídá
    • Jen poladit přesnost pravítka

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste s naší stolní pilou Bosch GTS 254 Professional spokojen.

Typ pily
1800 W
24.4 kg
Regulace výkonu

Stolní pila Bosch GTS 254

Výkonná stolní pila s velkou kapacitou řezání

Ideální volba, když potřebujete výkonné a přesné řezání

Kapacita pro podélné řezy 545 mm, hloubka řezu 80 mm přímo a 55 mm pod úhlem 1 800 W motor s vysokým krouticím momentem a pojistkou proti přetížení

Přesnost snadno: robustní stůl z oceli pro vysokou stabilitu při práci 265 mm prodloužení stolu s kluzným kolečkem pro velký rozsah řezání

Dodává se s robustním a stabilním ocelovým stojanem pro větší stabilitu

Rozsah dodávky stolní pily Bosch GTS 254 1× kotouč do okružní pily Optiline Wood (254 × 2,8/1,8 × 30 mm/24z.)

Klíčové prvky stolní pily Bosch GTS 254

Stabilní stojan

Pila disponuje stabilním stojanem pro maximální stabilitu a bezpečnost a možnostní připojení externího odsávání pro bezprašnou práci.

Výkonný motor

Pila disponuje silným 1 800 W motorem s vysokým točivým momentem. Stabilní ocelový stůl poté disponuje vynikající rovinností pro precizní a přesné řezy.

Vynikající řezné parametry

Pila GTS 254 disponuje možností snadného nastavení úhlu řezu v rozmezí 90° - 45°. S polečně s kvalitním kotoučem o průměru 254 mm umožnující prořez materiálem 80 mm při 90° a 55 mm při 45°

Prodloužení stolu

Pila disponuje možností výsuvného prodloužení stolu o 265 mm umožňující větší rozsah řezu.

Oblast použití stolní pily Bosch GTS 254

Podélné a příčné řezy s rovným průběhem řezu: do tvrdého dřeva do měkkého dřeva do dřevotřískových a dřevovláknitých desek do hliníkových profilů a plastu (při použití příslušných pilových kotoučů)

Rozměry vhodných pilových kotoučů:

• Průměr pilového kotouče: 254 mm
  • Průměr otvoru: 30 mm
  • Tloušťka těla kotouče: < 1,8 mm
  • Min. tloušťka zubu (rozvod zubu): > 2,4 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

objednavka i dodane zbozi nema chybu

Splnil mé očekávání.

• Dobrý kup a poměr cena/kvalita to odpovídá
    • Jen poladit přesnost pravítka

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v b-eshop.cz

• V pohodě zvládla řezat dvě hodiny v kuse
    • Uvedení do provozu není složité
    • nevím

Po zkušenostech s jinou značkou, kdy pila podobného výkonu umřela po pár prknech, tato se s tím popasovala velmi dobře. Poradila si i vysokým řezem a nepozoroval jsem rozdíl v řezu měkkého, nebo velmi tvrdého dřeva. Nevím jak je vhodná pro profesionální truhláře, ale pro mne jako chalupáře splňuje vše. Vyšší pořizovací cena je vykoupena méně starostmi s reklamací, nebo po uplynutí záruční doby nákupem nového výrobku.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že naše stolní pila Bosch GTS 254 Professional splnila Vaše očekávání. Věříme, že s ní budete i nadále spokojen.

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

Pilu jsem vybalil a dle návodu sestavil, nic složitého. Vše funguje, jak má, velká spokojenost.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že naše stolní pila Bosch GTS 254 Professional splnila Vaše očekávání.

• Dobrá kvalita

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše stolní pila Bosch GTS 254 Professional líbí a že jste s ní spokojen.

• Pila dělá vo má.
    • Zatím jsem na nic mepřišel.

Produk doporučuji.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš BOSCH GTS 254 líbí a že jste s ním spokojen

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Naprostá spokojenost. Pila je přesná, má dobrou stabilitu a práce s ní je díky různým nastavením bezvadná.

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

Velmi dobrý nástroj s pevným stolem a dobrým dorazem.

• , zakoupeno v WORKA.cz

Kvalitní stroj za tu cenu